Čo o nás hovoria zázkazníci?

(výber z referencií z doterajšej činnosti)

Prvé sedenie s p. Planietom mi pomohlo, aby som odhalil svoje slabé časti nielen fyzického tela. Konzultácia aj diagnostika sa mi páčili, zaoberali sme sa nielen fyzickými aspektami, ale aj psychickou stránkou. Dostal som rady, ktoré potraviny zaradiť do stravy, a ktoré by som mal obmedziť/vylúčiť, podľa znakov, ktoré boli diagnostikované. Som spokojný s výsledkami, energia mi ide smerom hore. Pokračujem ďalej podľa rád P.Planietu.

MatúšBratislava

Nepoznala som p. Planietu a ani netušila ako jeho prednášky zasiahnu do môjho života. Keď som počúvala ako strava ovplyvňuje život človeka, stále viac som si uvedomovala, že aj s mojou alergiou sa dá ešte vždy niečo spraviť. Zo začiatku to bolo náročné ale stálo to zato, pretože po vylúčení potravín, ktoré mi p.Planieta doporučil ako biela múka, cukor, mlieko, sa môj stav natoľko zlepšoval, že mi odoznela každoročná pravidelná únava od januára do konca apríla (už ráno som sa cítila ako keby som celý deň behala maratón a chcelo sa mi stále spať) spolu zo svrbením očí a malátnosťou. Je to úžasný človek a veľmi si ho vážim. Prajem jemu, aj celému pracovnému tímu veľa zdravia a dobrých ľudí okolo seba.

Silvia

Už dávnejšie verím zákonitosti, že všetko potrebné príde v pravú chvíľu a mne vtedy prišla mailom ponuka na prednášku Petra Planietu. Hneď som sa rozhodla na ňu ísť. Už samotná prednáška, ktorá trvala namiesto hodiny a pol takmer 3 hodiny sa dotýkala zoširoka viacerých, pre správne zdravie dôležitých aspektov, ma poriadne „nakopla“. Nie všetko, čo som počula mi na 100 % sadlo, ale drvivej väčšine som úplne verila a intuícia mi hovorila, že som na správnom mieste. Hneď som si objednala aj „rozbor“ osobnosti podľa dátumu a hodiny narodenia a o dva dni som tam bola znovu. Peter Planieta opäť na mne nešetril časom a rozprával a počúval a radil. Mala som hlavu plnú dojmov a informácií a aj som si hneď v predajni čo – to nakúpila. Zmeny, ktoré u mňa nastali - energie mám už dostatok, niekedy možno až prebytok. Aj splín a pocity smútku, a nespravodlivosti vymizli. Aspoň nateraz to tak cítim a pevne verím, že to bude nadlho (rada by som, keby navždy).

klient

Som takmer 30 ročný diabetik na inzulíne. Posledné dva roky po amputácii polovice chodidla. V snahe zachovať odporúčanú pohybovú aktivitu som \" dosiahol \" vytvorenie odtlaku, vredu diabetickej nohy o priemere cca 5 cm. Až moji najbližší mi pomohli nájsť riešenie vďaka stretnutiu s Vami. Vďaka tomu nastali neuveriteľné zmeny – úprava glykémie, strata hmotnosti, zmenšenie rany na veľkosť špendlíku, výrazna úprava kože a duševná pohoda. Doporučili ste mi úpravu stravovacieho režimu doplnenú o užívanie zelených potravín a čínskych húb.Ďakujem Vám pán Planieta za všetko. Za to, že môj syn a manželka boli u Vás a Vy ste ich vypočuli a tak ste pomohli mne. Túto Vašu nezištnú pomoc považujem za pomoc od Pána !!!

DrahoslavBratislava

Vaša strava mi zmenila život

Zmena stravy mi zachránila život

ING Poisťovňa pre svojich zamestnancov pred Veľkonočnými sviatkami zorganizovala Prednášku Petra Planietu „Ako si pripraviť zdravé raňajky, aký obed a večeru zvoliť aby Váš deň bol vyvážený a necítili sa unavení; O sile zdravých potravín a Ako variť zdravo, chutne a lacno aj počas sviatkov“. Prednáška bola spojená s ochutnávkou zdravých, ale napriek tomu oku lahodiacich a chutných potravín. Spätná väzba od zúčastnených zamestnancov bola mimoriadne pozitívna – boli nadšení množstvom informácií a praktických rád, ktoré dokážu ovplyvniť ich každodenný život; pozitívnou energiou pána Planietu; ochotou odpovedať na všetky otázky aj nad rámec objednaného času. Informácie boli podané pútavo a jednoducho tak, že im každý porozumel. Od zamestnancov máme požiadavky na zorganizovanie ďalších nadväzujúcich aktivít.

ING poisťovňa

Mamičky stretávajúce sa v našom rodinnom centre Račik si navzájom vymieňajú skúsenosti všeho druhu. Vrátane toho čo navariť, čo deťom dať papať, čo im naopak škodí. A kedže sa informacie rozchádzali a naše rodinné centrum Račik sa venuje okrem iného aj zdraviu a prevencii, zorganizovali sme prednášku o tom, ako jedlo pôsobí na naše zdravie s p. Petrom Planietom. Dozvedeli sme sa nielen to, čo robiť a ako eliminovať, keď majú deti chuť na sladké, ale aj ako sa stravou dá vyliečiťe ekzém, čo pomáha pri horúčkach a kašli. Otázky mamičiek nemali konca a každý odchádzal o niečo múdrejší. Čo je však dôležitejšie, podľa spätnej väzby mamičiek vieme, že každá začala vo svojej domácnosti maličkými krôčkami prispievať k tomu, aby jej rodina bola čo najzdravšia. Veríme, že sme sa s p. Planietom u nás v Račiku nevideli posledný krát.

Rodinné centrum RáčikBratislava

Síce som sa zúčastnila len dvoch prednášok, ale obidve mi dali naozaj veľmi veľa. Získala som odpovede na veľa mojich otázok. Prednášky sú urobené naozaj pútavo a precízne. Ani sekundu som sa nenudila. Čas na týchto prednáškach vždy ubehne ako voda, nakoľko sú podané naozaj zaujímavo, zábavne a každé slovo p. Planietu má váhu. Zvlášť sa mi páči časť venovaná diskusii, ktorá býva vždy po prednáške a ľudia sa tak môžu p. Planietu popýtať na otázky a problémy. Bola by som veľmi rada, keby boli aj častejšie. Veľmi sa už teším na ďalšiu.

LuciaBratislava